paczki

Branża kurierska należy do tych, które od wielu lat przechodzą bardzo szybki rozwój. Konkurencja na rynku powoduje, że przewoźnicy skupiają się na szybkim i terminowym dostarczaniu paczek, ulepszaniu systemu śledzenia przesyłki, poprawie jakości obsługi bezpośredniej, jak również oferowaniu różnych sposobów nadawania i odbioru paczek. Coraz bardziej popularna staje się usługa Paczka w Ruchu, dlatego właśnie jej poświęcamy poniższy artykuł.

Rozbudowana sieć punktów Paczka w Ruchu oraz atrakcyjne ceny przesyłek

Zasadniczą zaletą wysyłania przesyłek poprzez Paczka w Ruchu jest rozbudowana sieć punktów partnerskich. W każdej większej lub mniejszej miejscowości, jak i w dzielnicach dużych miast znajduje się co najmniej jedno miejsce, w którym można nadać lub odebrać paczkę. Jest to ogromne ułatwienie dla osób, które są zwolennikami korzystania z usług kurierskich według własnych oczekiwań. Odbiorca nie musi czekać na kuriera, może udać się do punktu w godzinach jego otwarcia. Z takiej opcji chętnie korzystają osoby pracujące.

Paczka w Ruchu pozwala również na zaoszczędzenie pieniędzy. Oferuje bowiem najniższe stawki za wysyłkę. Na przykład koszt przesłania paczki o wymiarach 30x20x10 i wadze do 1 kilograma to jedynie 8 zł. Firma dba o to, aby czas dostarczenia przesyłki był podobny do konkurencji. Dla przykładu wysyłka koperty trwa około 2 dni robocze.

Na czym polega usługa Paczka w Ruchu?

Usługa Paczka w Ruchu to nic skomplikowanego. Polega ona na przekazaniu przesyłki do wybranego punktu odbiorczego, który może znajdować się w kiosku Ruchu, sklepie osiedlowym lub stacji benzynowej. Lista partnerów na bieżąco się powiększa. Aktualnie chociażby w Warszawie dostępnych jest kilkadziesiąt adresów, pod którymi można odebrać paczkę oraz kilkanaście, gdzie można nadać paczkę.

Aby nadać Paczkę w Ruchu, powinniśmy zatem sprawdzić listę dostępnych miejsc. Najlepiej wcześniej uzgodnić z odbiorcą, która lokalizacja będzie dla niego najodpowiedniejsza. Czy ta, która jest najbliżej jego miejsca zamieszkania, miejsca pracy lub ta, która znajduje się przy drodze do domu. Do odbioru paczki potrzebny jest jedynie kod, który przesyłany jest na numer telefonu lub adres e-mail odbiorcy.

Gdzie zamówić przesyłkę Paczka w Ruchu?

Jeśli zależy nam na nadaniu Paczki w Ruchu bez wychodzenia z domu, to warto skorzystać z platformy logistycznej epaka.pl. Jest to sprawdzony operator logistyczny, który współpracuje z najlepszymi firmami kurierskimi. Oferuje usługi Paczka w Ruchu, ale także przesyłki za pośrednictwem: DHL, DPD, DPD Pickup FedEx, FedEx Punkt, Geis, InPost, Paczkomaty InPost, UPS.

Wystarczy przygotować, czyli zapakować, zmierzyć i zważyć przesyłkę, a następnie wejść na stronę internetową epaka.pl. W zakładce zamów kuriera znajduje się formularz wysyłkowy. Należy wybrać w nim rodzaj paczki, a także uzupełnić dane o jej wielkości i wadze. Po zatwierdzeniu danych pojawia się lista firm kurierskich wraz z cenami za daną usługę. Wybieramy Paczka w Ruchu i uzupełniamy dane imienne, adresowe oraz kontaktowe nadawcy i odbiorcy. Możemy także wybrać usługi dodatkowe (np. SMS o potwierdzeniu nadania lub odbioru). Na koniec wskazujemy docelowy punkt odbioru Paczka w Ruchu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here