Kalendarze Wydawnictwa TELEGRAPH – doskonała jakość i wspaniałe wykonanie

Szukasz dużego ozdobnego kalendarza na ścianę do biura? A może potrzebujesz kalendarza w formie książkowej do swojego nesesera? Wydawnictwo TELEGRAPH to firma, która oferuje kalendarze w wielu różnych wariantach. Poznaj doskonałą jakość i piękne wykonanie produktów powstających z pasją i z zaangażowaniem. Poznaj sekret małej rodzinnej firmy i znajdź swoje wymarzone wyroby papiernicze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kalendarze na ścianę – dekoracja z przydatnymi informacjami

Piękna ozdoba i informacja o aktualnej dacie zawsze w zasięgu Twojego wzroku – zyskasz to, wykorzystując kalendarze plakatowe dostępne w ofercie firmy TELEGRAPH.

Kalendarze ścienne to także świetny sposób na promocję własnego biznesu. To bardzo chętnie wybierana forma promocji własnej marki i kontaktu z klientami. Dajemy możliwość umieszczenia logo lub nazwy firmy, które znajdować się będą w górnej części kalendarza w formacie B-1.

Stworzymy dla Ciebie także inne gadżety reklamowe w postaci nadruków i spersonalizowanych przez długopisy kubki i bidony, aż po czapki z logo firmy oraz odzież reklamową. Stwórz niepowtarzalną akcję promocyjną i zwiększ rozpoznawalność swojej marki, korzystając z naszych usług.

Poznaj pełną ofertę Wydawnictwa TELEGRAPH

Produkcją kalendarzy zajmujemy się od ponad 30 lat. Zależnie od potrzeb Twojej firmy możesz wybrać spersonalizowane kalendarze z oferty katalogowej np. książkowe, trójdzielne, plakatowe B-1, wieloplanszowe, kieszonkowe, biurowe, lub zamówić całkowicie indywidualną realizację.

W firmie TELEGRAPH środowisko naturalne nie jest nam obojętne – każdy papier, karton, tektura, oraz wybrane okleiny wykorzystywane podczas produkcji naszych kalendarzy i notesów posiadają certyfikat FSC®. Oznacza to, że produkcja, przetwarzanie i handel drewnem oraz produktami pochodzenia leśnego odbywa się w zgodzie z obowiązującymi przepisami UE. Masz więc pewność, że stosowane przez nas drewno pochodzi z legalnych źródeł.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą – poza kalendarzami mamy do zaoferowania wiele innych różnych wyrobów papierniczych, a także wykonujemy usługi z nimi związane. Dysponujemy maszynami pozwalającymi nam oferować wysokiej jakości usługi introligatorskie (oprawianie, wycinanie pożądanego arkuszu papieru czy ozdabianie wydruków). Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu – polski producent kalendarzy TELEGRAPH.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here